O nas

Virginia Satir

„Życie nie toczy się tak, jak powinno, ale jest takie jak jest. Sposób w jaki sobie z tym radzisz, stanowi całą różnicę."

Jesteśmy grupą psychologów i psychoterapeutów. Wierzymy, że pierwszym krokiem do zdrowienia jest dobra rozmowa. W Studio Rozmowy dzielimy wiedzą, doświadczeniem i kompetencjami – by z pełną uważnością i zaangażowaniem wspierać naszych klientów w drodze do lepszego, bardziej świadomego życia. Pracujemy w oparciu o zróżnicowane nurty, m.in. psychodynamiczny, systemowy, integracyjny. Swoją pracę poddajemy regularnej superwizji. Pracujemy zgodnie z zasadami etyki zawodu psychologa oraz psychoterapeuty. Stale podnosimy swoje kompetencje, szkolimy się i rozwijamy. Zapraszamy do naszego gabinetu w Warszawie Ursus.

gabinet psychoterapii Warszawa Ursus psycholog

Poznaj opinie naszych klientów

 

 

„Pani Marta to godny polecenia terapeuta, który bardzo uważnie slucha i potrafi wyciągac trafne wnioski, ktore po każdym spotkaniu długo we mnie pracowały. Przyjazna atmosfera sprzyjająca wizytom i brak osądu pomagały się otworzyć i wejść w głąb siebie. Bardzo cenię Panią Martę jako terapeutę i polecam każdemu, który znalazł się na życiowym zakręcie!”

p. Justyna, psychoterapia indywidualna

 

 

„Byliśmy z mężem u Pani Doktor po raz pierwszy. W gabinecie u Pani panuje przyjazna, relaksująca atmosfera. Pani Doktor to bardzo miła i otwarta osoba. Znalazła podejście do każdego z nas. Pomogła nam przypomnieć sobie, co nas połączyło i zwróciła naszą uwagę, w jakich kierunkach musimy działać. Na pewno wrócimy do Pani. Bardzo polecam Panią Martę.”

p. Yuliia, psychoterapia par

 

 

„Pani Marta pomogła nam wyjść z kryzysu małżeńskiego. Od pierwszej wizyty czuliśmy się w jej towarzystwie bardzo swobodnie i bezpiecznie. Nigdy nie czuliśmy się oceniani i czuliśmy od niej wielkie wsparcie. Pani Marta trafnie znajdowała przyczyny naszych problemów i pomogła nam znaleźć ich rozwiązania. Dzięki jej pomoc przypomnieliśmy sobie jak wiele nas łączy i wydobyła nas z głębokiego kryzysu. Jestem bardzo szczęśliwy, że udało nam się trafić do Pani Marty. Z naszego doświadczenia zdecydowanie polecamy wszystkim, a szczególnie innym parom, które przechodzą przez problemy, z którymi nie potrafią sobie poradzić.”

p. Paweł, psychoterapia par

 

„Pani Marta jest przesympatyczną oraz życzliwą osobą, a przede wszystkim jest wspaniałym i profesjonalnym specjalistą. Jestem wstanie powiedzieć o Pani Marcie dużo dobrego, przede wszystkim to, że w przyjemny sposób pokazuje, że terapia nie jest wcale taka straszna i nie ma się czego bać. 😉 Dzięki Pani Marcie i sposobie prowadzenia przez nią terapii zrozumiałam schematy, które powielałam, nauczyłam się i wciąż uczę się jak rozmawiać z moim wewnętrznym terapeutą. Pani Marta nigdy nie ocenia swoich podopiecznych, ponieważ jak to mówi – różni mają różnie.”
p. Patrycja, psychoterapia indywidualna

Wszystkie zamieszczone na stronie opinie są prawdziwe i nie były w żaden sposób redagowane. Jeśli chcesz podzielić się swoją opinią, prześlij ją do nas.

Studio Rozmowy mieści się w warszawskim Ursusie przy ul. Władysława Jagiełły 17. Dla naszych klientów przygotowaliśmy trzy kameralne, przytulne gabinety. W trosce o komfort i poufność naszych spotkań, każdy z gabinetów jest wyciszony. W gabinecie jest możliwość płatności kartą. Przed budynkiem dostępny jest parking dla klientów.

Studio jest bardzo dobrze skomunikowane (PKP, przystanki autobusowe). Lokal nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo, mieścimy się na 2 piętrze bez windy (w przypadku trudności w dotarciu do naszej siedziby oferujemy sesje online).